Home > Instrukcje > Instrukcje wideo

Instrukcje wideo

1.
Zaloguj się na swoje konto na stronie seopilot.pl lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz konta, następnie wejdź na stronę modułu reklamy kontekstowej na stronie kontekst.seopilot.pl.
2.
W ustawieniach kampanii reklamowej wybierz miejsca, w których będą wyświetlane reklamy za pośrednictwem sieci reklamowej Google, a także określ pozostałe dostępne opcje, takie jak: licytowanie, targetowanie reklam, harmonogram wyświetleń itp. Ustawienia te znacznie wpływają na jakość całej kampanii a tym samym zwiększają jej skuteczność.
3.
Za pomocą tej opcji system automatycznie wygeneruje dla ciebie najbardziej optymalne i relewantne słowa kluczowe, które pasują dla twojego biznesu i strony internetowej. Możesz dodać i swoje słowa kluczowe, które opisują Twoją firmę lub usługę. Każde słowo kluczowe musi być w nowej linii. System zaproponuje nowe słowa kluczowe na podstawie tych podanych przez Ciebie. Możesz wpisać także adres URL strony Twojego konkurenta. Przygotujemy listę słów kluczowych, które konkurent wykorzystuje do promocji swojej strony.
4.
W module reklamy kontekstowej Adwords system we własnym zakresie generuje relewantne i efektywne ogłoszenia reklamowe. Dzięki wysokiej jakości ogłoszeniom kilkakrotnie zwiększysz wskaźnik CTR (współczynnik klikalności który określa jak często osoby, które widziały Twoją reklamę, kliknęły w nią, współczynnik ten podawany jest w wartości procentowej, np. jeśli reklama wyświetliła się 100 razy i została kliknięta 10 razy, współczynnik Click through rate (CTR) wynosi 10%). Jednak jeśli okaże się konieczne, aby wprowadzić pewne zmiany to w każdej chwili możesz edytować tekst ogłoszenia.
5.
Tutaj można zarządzać ustawieniami kampanii reklamowej AdWords. Wybierz budżet jaki chcesz przeznaczysz na kampanię oraz maksymalną stawkę jaką jesteś gotów zapłacić za każde kliknięcie dla każdej frazy kluczowej. W Zarządzaniu kampanią reklamową można także zobaczyć cenę każdego słowa kluczowego, a także indywidualnych wyników i kosztów na przeprowadzenie kampanii reklamowej oraz raportów dotyczących rezultatów.
6.
Rekomendujemy zwrócić uwagę na listę wszystkich wykluczających fraz i słów kluczowych. Wykluczając negatywne słowa kluczowe można zaoszczędzić budżet kampanii reklamowej. Nasz system nie wyświetli reklam dla wyników wyszukiwania zawierających wykluczające słowa i frazy kluczowe. Wybierz wykluczające frazy i słowa kluczowe lub dodaj własne (format: -word1 -word2). Aby edytować i dodawać wykluczające słowa kluczowe przejdź do ostatniej kolumny. Obok pozycji będzie znajdować się symbol: Klikając na ikonę pojawi się nowe okno, tak, że można edytować i dodać wykluczające słowa kluczowe.
7.
Użytkownik może ustawić własne stawki czyli cenę za 1 kliknięcie lub może ustawić 1 z 4 pozycji w płatnych wynikach wyszukiwania za pomocą strategii "Utrzymywanie pozycji". Aby osiągnąć maksymalną ilość kliknięć pod wybrany budżet lub budżet rekomendowany przez system należy wybrać strategie "Maksymalna ilość kiiknięć".
8.
Ścisły typ dopasowania - dokładne dopasowanie pozwala pokazywać twoje reklamy, gdy ktoś wyszuka słowa kluczowego według danego słowa kluczwego. Funkcja ta określa dokładny typ dopasowania dla wybranych słów kluczowych. Przykład: twoje słowo kluczowe to "zaadoptować kotka". Reklamy będą wyświetlane tylko wtedy, gdy użytkownik zada w wyszukiwarce zapytanie: "zaadoptować kotka". Typ dopasowania do wyrażenia - dopasowanie do wyrażenia powoduje, że reklama wyświetla się tylko wtedy, gdy ktoś szuka dokładnej frazy. Ta operacja ustawia dany typ dopasowania dla wybranych słów kluczowych. Przykład: słowo kluczowe to "kupić pralkę". Reklamy będą wyświetlane tylko wtedy, gdy użytkownik wpisze: "kupić pralkę", "jak kupić pralkę", "kupić pralkę jak" itd. Usuń typ dopasowania (ścisłe lub do wyrażenia) - dopasowanie do wyrażenia oznacza, że reklamy będą wyświetlane tylko wtedy, gdy ktoś szuka dokładnie danego wyrażenia kluczowego. Ta operacja usuwa Dopasowanie przybliżone dla wybranych słów kluczowych. Przykład: Twoje słowo kluczowe to „kupić pralkę”. Reklamy będą wyświetlane tylko wtedy, gdy użytkownik wpisze zapytania: „kupić pralkę”, „jak kupić pralkę”, „kupić pralkę jak” itp
9.
Raporty AdWords są dostępne po kliknięciu w ikonę Raporty w kroku 5 lub na stronie https://kontekst.seopilot.pl/projects gdzie znajduje się "Lista kampanii". Możemy wybrać Nazwę Kampanii, Okres raportu, uwzględnić Usunięte Kampanie oraz zdecydować, czy chcemy widzieć tylko Wyniki wyszukiwania Google, czy też Sieć Partnerską Google. W raportach także od razu widzimy: Wydatki, Odsłony, Kliknięcia, CTR i MAX dla poszczególnych Słów kluczowych.
10.
W kroku 5 w module reklamy kontekstowej Seopilot jest dostępna nowa opcja podglądu Ad Preview Tool to bezpłatne narzędzie, które udostępnia możliwość podglądu swoich reklam AdWords, gdzie można sprawdzić jak wyświetlane są reklamy. Wystarczy, że wpiszemy odpowiednie słowo kluczowe, zaznaczymy lokalizację i typ urządzenia, na które ma wyświetlać się dana reklama. Korzystając z nowej funkcji podglądu reklam AdWords w panelu Seopilota, nie generujemy niepotrzebnych wyświetleń reklamy, tym samym nie zaburzając statystyk kampanii. Dodatkowo pojawiła się nowa funkcja która daje możliwość dodawania reklamy dla innych wybranych słów i fraz kluczowych !
11.
Dowiedz się, jak proste jest założenie Projektu Pozycjonera w SeoPilot.pl. Pozycjonowanie z SeoPilotem staje się przyjemnością. Instrukcja krok po kroku.
12.
Dowiedz się, w jaki sposób kontrolować wydatki i zarobki w Systemie.
13.
Dowiedz się, jak wykorzystać bezpłatne narzędzie do analizy serwisu i wyników Google do znalezienia najbardziej perspektywnych do pozycjonowania fraz kluczowych.
14.
Rozpocznij samodzielne pozycjonowanie - to proste :-) Zacznij od założenia Konta Użytkownika w SeoPilot.pl. Zajmie Ci to dosłownie kilka minut, a w tej instrukcji nasz specjalista pokaże Ci krok po kroku, jak to zrobić. Powodzenia!
15.
Dowiedz się, jak właściwie wybierać i dodawać frazy do projektu Pozycjonera w SeoPilot.pl. Instrukcja wideo.
16.
Dowiedz się, jak wybrać odpowiednie podstrony swojego serwisu do pozycjonowanie w SeoPilot.pl oraz jak przygotować Projket do uruchomiennia. Instrukcja wideo.
17.
Dowiedz się, w jaki sposób wyszukiwać linki na podstronach zawierających interesujące Cię słowa kluczowe.
18.
Dowiedz się, jak skutecznie przenosić frazy kluczowe pomiędzy trybami w Seopilot.pl, tak, aby nie zaszkodzić procesowi pozycjonowania i kontrolować wydatki.
19.
Poznaj działanie Trybu Automatycznego w SeoPilot.pl. Dowiedz się na jakiej zasadzie możesz w prosty sposób wprowadzić swój serwis w TOP 10 wyszukiwarki Google. Instrukcja wideo.
20.
Tryb "Długi Ogon" w SeoPilot to możliwość pozycjonowania fraz niskokonkurencyjnych w niezwykle atrakcyjnej cenie. Tryb idealny dla osób pozycjonujących sklepy internetowe.
21.
Pozycjonowanie w trybie półautomatycznym daje Ci możliwość zachowania kontroli nad link buildingiem przy jednoczesnym oszczędzeniu duzej ilości czasu i wysiłku dzięki automatyzacji części procesów.
22.
Funkcja w trybie półautomatycznym pozwoli ci z łatwością zdecydować, jakie linki mają być automatycznie usuwane przez System, minimalizując ilość ręcznych, pracochłonnych działań.
23.
Dowiedz się, jak w pozycjonowaniu w trybie półautomatycznym może pomóc funkcja Asystenta. Poświęcaj mniej czasu na pozycjonowanie! Instrukcja wideo.
24.
Dzięki trybowi Twój Budżet możesz dokładnie zaplanować koszt pozycjonowania fraz kluczowych w Systemie, a także wybrać interesujący cię TOP w wyszukiwarce.
25.
Dowiedz się, jak właściwie należy kupować linki wyszukane w trybie ręcznym SeoPilot.pl. Instrukcja wideo.
26.
Poznaj możliwości systemu SeoPilot.pl i dowiedz się, jak wybierać oczekiwany TOP w Google, który chcesz uzyskać w procesie pozycjonowania.
27.
Dowiedz się gdzie możesz sprawdzić ilość zakupionych linków do pozycjonowania w SeoPilot.pl.
28.
Poznaj możliwości wyszukiwarki linków w trybie ręcznym SeoPilot.pl.
29.
W SeoPilot można zlecić pewne usługi naszego specjaliście. Dowiedz się, jak to zrobić!