Home > Instrukcje > Dla Wydawcy

Dla Wydawcy

1.
1.1.
2.
2.1.
2.2.

Po wybraniu ustawień wyglądu, na wszystkich stronach Twojego serwisu należy zainstalować kod boksu reklamowego, który będzie widoczny jeśli na danej stronie zostanie rozmieszczona prznajmniej jedna reklama. W boksie reklamowym mogą znajdować się maksymalnie 3 krótkie ogłoszenia tekstowe). Możesz sam zdecydować, w którym miejscu na stronie Twojego serwisu będą wyświetlały się nasze reklamy, kod wywołujący musi być jednak rozmieszczony wewnątrz znaczników body również serwisy, w których kod będzie zainstalowany w stopce strony nie będą przyjmowane do Systemu.

Możesz zainstalować kod samodzielnie, postępując zgodnie z instrukcją, co jest łatwe i nie wymaga zaawansowanych umiejętności w programowaniu, lub powierzyć instalację naszym specjalistom. Jeśli Twój serwis został stworzony w oparciu o CMS WordPress, wtedy możesz użyć naszą wtyczkę zawierającą kod reklamy seopilot. Po zainstalowaniu kodu, należy kliknąć na ikonkę Dalej znajdującą się na dole strony.

Indeksacja serwisu w seopilot

Jeśli serwis został dodany do trybu Giełdy, podczas wysyłania serwisu na indeksację System poprosi o potwierdzenie cen linków, aby strony można było zaoferować naszym reklamodawcom. Zaproponowane ceny można zmienić zarówno przed wysłaniem serwisu na indeksację, jak i w dowolnej chwili, gdy strona już została dodana do naszej bazy.

Kod reklamy w seopilot giełda

Wydawcy znający język programowania PHP mają możliwość dodatkowego modyfikowania kodu boksu reklamowego, aby jeszcze bardziej spersonalizować format oraz sposoby rozmieszczenie reklam.; Za pomocą dodatkowych opcji możesz min.

  • - rozdzielić boks reklamowy i wyświetlać reklamy w różnych częściach strony;
  • - ustawić różny format boksu dla poszczególnych stron serwisu;
  • - przenieść style CSS;
  • - stworzyć nagłówek dla boksu z linkami.
Szczegółowa instrukcja metod modyfikacji kodu wraz z przykładami znajduje się w zakładce Opcje dla zaawansowanych w zakładce Instalacja kodu

.

Instalacja kodu w seopilot, opcje zaawansowane

3.
3.1.
4.
4.1.
5.
5.1.
5.2.
5.3.
6.
6.1.
6.2.
7.
7.1.
8.
8.1.