Zadaj pytanie on-line Zagwarantuj sobie skuteczne linki

Nowości

Zagwarantuj sobie skuteczne linki
02 września 2014
Szanowni Użytkownicy!

Jesień nie od dziś jest uważana za okres wytężonej pracy. Tym niemniej nasz zespół nie tracił czasu również latem i przygotował specjalnie dla Was funkcjonalność, która - jak sądzimy - spodoba się wszystkim Pozycjonerom, którzy samodzielnie zakupują linki za pośrednictwem naszego Systemu, a także Wydawcom.

Od dziś każdy zakupiony w trybie ręcznym linkiem będzie objęty gwarancją 30-dniowego okresu emisji.
 

Jak to działa?

W momencie zakupu linku w trybie ręcznym z Twojego konta zostaje spisana kwota równa wartości 30-dniowej emisji linku na stronie Wydawcy. Jeśli z winy Wydawcy lub Systemu link zostanie usunięty przed upływem 30 dni, otrzymasz PEŁNY zwrot wydanych pieniędzy!Po upływie 30 dni, środki są pobierane w trybie dobowym w wysokości równej 1/30 miesięcznej cenie linku.

Więcej informacji znajdziesz w ptk. 10 naszej Instrukcji dla Pozycjonera.
 

Korzyści dla Wydawcy

Liczymy, że nowy format pracy w trybie ręcznym spotka się z zadowoleniem właścicieli serwisów, współpracujących z SeoPilot.pl, jako że w ramach nowej funkcjonalności również Wy otrzymujecie gwarancję - doliczamy dodatkowe środki za link do Waszego bilansu, jeśli "link z gwarancją" zostanie usunięty przez Pozycjonera przed upływem 30 dni wyświetlania.Więcej informacji znajdziecie w ptk. 6 naszej Instrukcji dla Wydawcy.

Zapraszamy do skorzystania z trybu ręcznego!
Będziemy jednocześnie wdzięczni za wszelkie komentarze, opinie i uwagi dotyczące sposobu działania nowej funkcjonalności.

Z wyrazami szacunku,

Zespół SeoPilot.plpokaż wszystkie