Nowości

Usługi dodatkowe w SeoPilot
19 listopada 2014
Szanowni Użytkownicy,

zapraszamy do skorzystania z nowej możliwości, która pozwoli Wam oszczędzić czas, potrzebny na uruchomienie i obsługę kampanii w SeoPilot.

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie masz czasu lub możliwości samodzielnego przygotowania fraz kluczowych, możesz zamówić dodatkowe usługi w SeoPilot.
Aktualnie dostępne są usługi wyboru fraz kluczowych, oraz stworzenia przez pracownika SeoPilot unikalnych tekstów okołolinkowych. Aby dokonać zamówienia, wystarczy nacisnąć ikonę usługi dodatkowe, znajdującą się w panelu Zarządzanie Projektem.


Uwaga! Zwróć uwagę, że minimalna wartość zamówienia to 10 fraz kluczowych lub tekstów linków. Cena usługi to 10 zł za wybór 10 fraz kluczowych oraz 15 zł za stworzenie opisów okołolinkowych do 10 fraz kluczowych. Pamiętaj, że zaproponowane przez naszego pracownika frazy kluczowe są wybierane tak, aby rezultat pozycjonowania był jak najlepszy, jednakże ostateczny efekt jest zależny od szeregu czynników, takich jakich działanie algorytmów wyszukiwarki, czy kwestia wewnętrznej wartości samego serwisu oraz jego optymalizacji, stąd SeoPilot nie może zagwarantować osiągnięcia konkretnej pozycji na wybranych frazach.pokaż wszystkie