Nowości

Sprawdź ogłoszenia konkurentów 🔍
23 kwietnia 2018

Kolejna nowość w module AdWords. Od teraz masz możliwość sprawdzić bezpłatnie ogłoszenia konkurentów w Adwords. Wystarczy jedno kliknięcie, aby móc wykorzystać je w swojej kampanii.

Znaleźć je możesz w kroku 4. Dla wybranej frazy kluczowej nasz generator ogłoszeń   pokaże Ci ogłoszenia Twoich konkurentów, którzy reklamują się w sieci wyszukiwania. Na potrzeby Twojej kampanii są one nieco zmodyfikowane, więc (w większości wypadków) możesz bez edycji treści wybrać, które ogłoszenia chcesz użyć w swojej kampanii!

Po kliknięciu w dany link otworzy się okienko z ogłoszeniami konkurentów. Ogłoszenia zostały odpowiednio zmienione tak, abyś mógł je od razu uruchomić. Możesz też je edytować w razie potrzeby. W planach mamy już kolejne ulepszenia danej funkcji i bardziej dogłębną analizę konkurentów. Śledź nasze nowości.

Ponadto trwają prace nad nowym generatorem ogłoszeń. Staramy się ulepszyć automatyczną generację ogłoszeń. Jest już w fazie testów i niebawem jakość ogłoszeń będzie jeszcze lepsza.

pokaż wszystkie