Nowości

Content Marketing - nowa usługa w SeoPilot
04 czerwca 2018

Nowa usługa to nowe możliwości. Content marketing inaczej marketing treści, to obecnie jedna z najaktywniej rozwijających się strategii marketingowych. To połączenie działań link buildingu (SEO) i promocji witryny w sieci. Publikując artykuły w bazie wydawców wzrośnie zaangażowanie Twojej grupy docelowej, a także pomoże to Twojej stronie znaleźć się wyżej w wynikach wyszukiwania. Przy pomocy treści budujesz wizerunek swojej marki, rozszerzasz grono odbiorców, budujesz z klientem pozytywne relacje.

Moduł Content Marketingu działa póki co w wersji beta, ale już niebawem będzie dostępna pełna wersja nowej usługi. Obecnie wypełniając brief nasz specjalista dobierze (zupełnie bezpłatnie) 10 stron wydawców, na których możesz opublikować swój artykuł. Zgodnie z Twoimi wymaganiami.

W najbliższym czasie będziesz miał możliwość zamówienie doboru przez specjalistę lub samodzielnego przeszukania naszej bazy z wykorzystaniem zaawansowanych filtrów.

Realizacja zamówienia jest bardzo prosta i wymaga od Ciebie tylko kilku kliknięć. O wszystko zadba SeoPilot. Przetestuj już dzisiaj.

pokaż wszystkie