Nowości

System Poleconych dla Wydawców
16 grudnia 2011
System sprzedaży linków tekstowych SeoPilot.pl oferuje jeden z najbardziej dochodowych Systemów Poleconych w polskim Internecie. My płacimy 5% od kwoty zysku Wydawcy! A nasi Wydawcy naprawdę nieźle zarabiają.

Nawet jeśli nie będziesz wykonywać żadnych działań w Systemie, nadal będziesz mógł otrzymywać na swoje konto, stabilną prowizję, naliczoną od zysków Osób przez Ciebie poleconych!

Udział w Systemie Poleconych przynosi korzyść wszystkim uczestnikom projektu. Dla Osoby Polecającej jest to przede wszystkim stały dochód z osób przez nią pozyskanych (Osób Poleconych), dla SeoPilot.pl są to nowi Użytkownicy, a dla Osoby Poleconej (nowego Użytkownika) - możliwość zarobku, z której wcześniej mogła nie zdawać sobie sprawy!

Przechodząc do zakładki System Poleconych, po dokonaniu rejestracji i autoryzacji w Systemie, zobaczysz swoje linki polecające (linki zawierające Twój ID).

Pomagając Osobom Polecającym, na bieżąco przeprowadzamy interesujace akcje promocyjne, zwiększające zainteresowanie naszym Systemem

pokaż wszystkie