Nowości

Bezpłatne rekomendacje optymalizacji strony!
13 maja 2013
Drodzy Użytkownicy!

Z przyjemnością informujemy, że w naszym Systemie pojawiła się nowa, pożyteczna dla wszystkich Pozycjonerów funkcja - rekomendacje dotyczące optymalizacji pozycjonowanych stron.
Jak z pewnością wiecie, dla szybkiego i trwałego wprowadzenia frazy do TOP10 konieczne jest wykonanie dwóch podstawowych działań: zapewnienie odpowiedniego zaplecza linkowego oraz dokonanie wewnętrznej optymalizacji treści, grafiki i kodu pozycjonowanej strony pod kątem wyszukiwania i fraz kluczowych.

Dlatego też, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, jako pierwsi na polskim rynku wprowadzamy narzędzie do automatycznej analizy strony internetowej oraz rekomendacje, jakie działania można podjąć dla zwiększenia efektywności pozycjonowania. Dzięki temu w SeoPilot.pl możecie nie tylko zapewnić swojej stronie wysokiej jakości linki, ale także dowiedzieć się, jak dzięki wykonaniu prostych czynności na Waszych stronach znacznie ułatwić wejście fraz kluczowych do TOP10!

Za pomocą wprowadzonej przez nas usługi rekomedacji poznacie podstawowe wewnętrzne czynniki hamujące wzrost pozycji Waszych fraz kluczowych, których zmiana pozwoli Wam zaoszczędzić czas i pieniądze i jeszcze bardziej zwiększyć efektywność pracy z SeoPilot.pl! Ta funkcja jest darmowa dla wszystkich fraz kluczowych.

Szczegóły na temat naszej nowej, bezpłatnej usługi, znajdziecie w naszej Instrukcji dla Pozycjonera w ptk. 4 (http://www.seopilot.pl/instructions/optimizer.html).
Jednocześnie pragniemy zaprosić wszystkich naszych Użytkowników do testowania naszej nowej funkcjonalności i przesyłania nam swoich opinii, komentarzy, lub propozycji, jak jeszcze możemy rozwinąć tę usługę.

Z wyrazami szacunku,
Zespół SeoPilot.pl

pokaż wszystkie