SeoPilot.pl

Pozycjonowanie stron w Google

SeoPilot — to automatyzacja procesów pozycjonowania oraz darmowe narzędzia analityczne

W czym przejawia się innowacyjność SeoPilot.pl? Jest to zautomatyzowany System do profesjonalnego pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce Google. Wyznajemy przekonanie, że nie trzeba się na czymś szczegółowo znać, żeby z tego korzystać, dlatego też stworzyliśmy szereg narzędzi automatyzujących, przyspieszających oraz ułatawiających działania w zakresie SEO, tak aby pozycjonowanie stało się dostepne DLA KAŻDEGO! Wszystko co powinieneś zrobić to; stworzyć Projekt, doładować Konto Użytkownika, dodać i aktywować słowa kluczowe skonfigurować kampanię i śledzić jak rosną pozycje.

Pozycjonowanie stron do TOP10 Google

Najbardziej efektywnym sposobem pozyskania klientów z Internetu jest obecność Twojej strony w TOP10 wyników wyszukiwania Google. Jednym z kluczowych warunków jaki należy spełnić, aby znaleźć się w czołówce wyników wyszukiwania, jest zdobywanie wartościowych linków z zaufanych stron prowadzących do Twojego serwisu. Właśnie w tym pomoże Ci SeoPilot.

Dlaczego Pozycjoner powinien korzystać właśnie z Systemu SeoPilot?

Wejdź do TOP za najniższą cenę!

W zależności od wybranego sposobu pozycjonowania, stawka za frazę kluczową w Systemie może wynosić nawet 14 zł/mies dla trybu automatycznego, lub 4 zł/mies. w trybie "długiego ogona".

Przewidywalność kosztów pozycjonowania

Pozycjonując frazy w Trybie Automatycznym w pełni możesz przewidzieć koszty pozycjonowania. Przez pierwszy miesiąc dla nowo dodanej frazy budżet będzie wynosił od 14 zł miesięcznie. Za tę symboliczną cenę kupimy dla Ciebie nawet kilkaset wartościowych linków. Budżet ten ulegnie zmianie po 30 - dniowym okresie promocyjnym. Wówczas System zaproponuje budżet będący równowartością sumy rozmieszczonych linków, przy czym masz zapewnioną gwarancję maksymalnej ceny  - 99 zł, 120 zł lub 144 zł (w zależności od konkurencyjności), nawet jeśli łączna cena dodanych do frazy linków będzie znacznie wyższa! Jeśli fraza nie wejdzie do TOP10, System zaproponuje stały budżet, który będzie obowiązywał aż do momentu uzyskania pozycji w TOP10 Google.

Pięć trybów pozycjonowania!

System SeoPilot.pl składa się z optymalnego zestawu modułów, które odpowiadają kluczowym etapom pozycjonowania serwisu. Aby osiągnąć maksymalną efektywność i wygodę pracy w Systemie, stworzyliśmy cztery sposoby wykorzystania naszego narzędzia, czyli tryby pozycjonowania stron: Automatyczny, "Twój budżet", Półautomatyczny, Ręczny, oraz tryb dla szerokiego pozycjonowania czyli tryb "Długiego ogona". Co istotne, w ramach jednego Projektu możesz pozycjonować różne frazy kluczowe w różnych trybach.

Tryb Automatyczny

Oferuje Ci możliwość pozycjonowania fraz kluczowych za unikalnie niski Budżet promocyjny - od 14 zł miesięcznie za frazę. Według własnego algorytmu zakupujemy linki dla frazy za kwotę znacznie wyższą od nominalnego budżetu- za tę sumę otrzymujesz nawet kilkaset wartościowych linków. W każdym momencie masz możliwość sprawdzenia ilości, ceny i innych parametrów dotyczących zakupionych linków. Faktycznie nasi klienci otrzymują maksimum linków o wysokiej jakości za minimalną cenę. Kwotę, równą rzeczywistej wartości rozmieszczonych linków zaczynasz płacić dopiero po 30 - dniowym okresie promocyjnym. Jeśli fraza znajdzie się się w TOP10, System zaproponuje budżet będący równowartością sumy rozmieszczonych linków. W każdym wypadku masz jednak gwarancję ceny maksymalnej (zależnej od konkurencyjności słowa kluczowego), która oznacza, że nawet, jeśli System kupi linki za znacznie wyższą kwotę, budżet nie przekroczy wspomnianej ceny maksymalnej. Jeśli fraza nie uzyska pozycji w TOP10 Google, zostanie ustalona stała stawka dla frazy, przy czym zakup linków jest kontynuowany na kwotę wyższą od wartości nominalnego budżetu.

Tryb "Twój Budżet"

Tryb Twój Budżet został stworzony z myślą o Pozycjonera, którzy dokładnie wiedzą, jaki budżet są gotowi przeznaczyć na pozycjonowanie swoich słów kluczowych. Zasada działania tego trybu jest prosta: najpierw przy dodawaniu frazy kluczowej należy wybrać tryb Twój Budżet, następnie w przed uruchomieniem określić miesięczny budżet i zatwierdzić go, resztę zrobi za Ciebie system.

System automatycznie zatrzyma dodawanie nowych linków w momencie kiedy zostanie osiągnięty wybrany budżet lub TOP jeśli został określony. Po osiągnięciu celu system będzie podtrzymywał aktualną ilość zamieniając te, które przestały być dostępne lub efektywne. Wszystkie linki są regularnie sprawdzane pod kątem jakości i efektywności, linki niezaindeksowane są automatycznie zamieniane. Cały czas płacisz jedynie za faktycznie rozmieszczone i potwierdzone linki.

Ponadto określony na początku pozycjonowania budżet możesz w dowolnej chwili zmienić, podwyższając lub zmniejszając go, tym samym zadajesz nowy cel, do którego system będzie dążyć rozmieszczając nowe linki lub usuwając już rozmieszczone. Jeśli zdecydujesz się zmniejszyć budżet, system zaproponuje dwa sposoby zmniejszania ilości linków dla osiągnięcia nowego celu: zdejmowanie stopniowe, które jest zalecane, oraz usuwanie natychmiastowe. W przypadku obniżenia budżetu, usuwanie system zaczyna od linków niezaindeksowanych oraz najmniej efektywnych.

Tryb Półautomatyczny

Tryb Półautomatyczny jest efektem połączenia Trybu Ręcznego i Automatycznego. Pracując w danym Trybie, dla każdej frazy kluczowej możesz stworzyć dowolną ilość filtrów i powierzyć Systemowi zakup kilku grup linków o różnych parametrach. W dalszym czasie System regularnie monitoruje strony linkujące i na bieżąco kontroluje aktualność linków, a także w razie potrzeby bierze na siebie obowiązek sprawnego usunięcia tych linków, które straciły swoją aktualność, zamieniając je nowymi, wedle oznaczonych w filtrze parametrów.

Tryb Ręczny

Daje Ci możliwość samodzielnego wyboru linków, które chcesz kupić dla wybranej frazy kluczowej. Wyszukać odpowiednie linki możesz za pomocą stworzonej dla tego celu wyszukiwarki linków. Szukając według wybranych parametrów otrzymujesz listę znalezionych linków, tak więc jeszcze przed zakupem widzisz cenę linku oraz URL strony, na której link będzie rozmieszczony. W ten sposób, w Trybie Ręcznym o wszystkim decydujesz sam, a mianowicie: jakie linki kupować, za jaką kwotę, w jakim tempie i w jakiej ilości, a także z jakich linków zrezygnować, jeśli pojawiła się taka konieczność.

Tryb "Długi Ogon"

Dla pozycjonowania słów kluczowych z tzw. "Długiego ogona", przeznaczony jest tryb LongTail. Pozycjonowanie fraz w trybie długiego ogona, nazywane także szerokim pozycjonowaniem, polega na promowaniu dużej ilości mało popularnych i niskokonkurencyjnych słów kluczowych. Takie frazy mają dużo niższą liczbę wyszukiwań niż frazy bardziej ogólne, lecz dzięki ich większej precyzyjności dają większą konwersję, gdyż wyszukują je Internauci, którzy są zainteresowani i zdecydowani na zakup danej usługi lub produktu i szukają najkorzystniejszych ofert. Dowiedz się więcej.

Wysokiej jakości powierzchnie reklamowe oraz wartościowe linki!

Unikalny dla polskiego rynku schemat wykupu powierzchni reklamowych nie tylko wielokrotnie zwiększa asortyment stron linkujących Wydawców, ale pozwala również zaoszczędzić budżet przeznaczony na zakup linków. Idealny dobór wysokiej jakości powierzchni reklamowych gwarantuje podwójna weryfikacja jakości stron Wydawców - automatyczna i ręczna. Także, co jest nie mało ważne, stabilność jakości każdej powierzchni reklamowej jest regularnie kontrolowana nie tylko przez System, ale również przez Użytkowników, którzy w dowolnej chwili mogą złożyć reklamację na niskiej jakości serwis bądź stronę.

Szybki start Projektu!

Interfejs Pozycjonera jest maksymalnie uproszczony, intuicyjny i zrozumiały dla przeciętnego użytkownika Internetu. Projekt uruchamiany jest w trzech prostych krokach, które nie zajmują więcej niż jedną minutę. Aby rozpocząć pozycjonowanie stron , wystarczy wypełniać proste polecenia Systemu.

Natychmiastowe rozmieszczenie zakupionych linków!

Dzięki naszemu Systemowi proces rozmieszczania linków jest w pełni zautomatyzowany. Nasi Pozycjonerzy kupują linki bez prowizji i opłat ukrytych. Taki schemat znacznie przyśpiesza proces zakupu linków, nie ma potrzeby oczekiwania na potwierdzenie Wydawcy, bez zgody którego zakup linku nie jest możliwy. Wyklucza to także ryzyko związane z tym, iż Wydawca może odmówić, a odmowa z kolei powoduje, że proces wyszukiwania oraz zakupu linków należy zacząć od nowa.

Szczegółowa instrukcja dla Pozycjonera