Pozycjonowanie stron w Google

SeoPilot to system do pozycjonowania stron w Google. Cały proces jest zautomatyzowany tak, aby jak najwięcej czynności wykonał za Ciebie SeoPilot. Pozycjonowanie stron www już nie musi być trudne!

Dawno dawno temu...w odległej galaktyce Google była sobie strona internetowa o istnieniu której nikt nie wiedział. Długo można było jej szukać w przestworzach internetu, jednak znaleźć ją było bardzo ciężko. Martwiło to bardzo jej właściciela, gdyż zajęcie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce to przecież absolutna podstawa sukcesu w niemal każdej branży.

Na szczęście z pomocą przyszedł SeoPilot, dzięki któremu strona zaczynała być coraz bardziej widoczna w sieci - a co za tym idzie zaczęła webmasterowi przynosić zysk. I oto w tym wszystkim chodzi. Czy teraz już wiesz, dlaczego tak ważne jest pozycjonowanie stron w Google? Jak tak, to koniecznie zapoznaj się bliżej z tym jak Seopilot może Ci pomóc w uzyskaniu jak najlepszych wyników.

Nasze atuty

Prosto, efektywnie i wszystko pod kontrolą
to 3 najważniejsze atuty

 • Z naszej platformy mogą korzystać zarówno profesjonaliści, jak i osoby nie zajmujące się na co dzień pozycjonowaniem stron

  Dla profesjonalistów i początkujących

 • Automatyczny dobór słów kluczowych wraz z podaną informacją o konkurencyjności i średniej miesięcznej liczbie wyszukiwań i wiele innych

  Szeroki wachlarz narzędzi i funkcji dla samodzielnego pozycjonowania stron w Google.

 • Rejestracja zajmie Ci 2 minuty, a obsługa systemu jest niezwykle łatwa

  Szybka rejestracja i prosta obsługa

 • Analiza konkurencji, system rekomendacji, sprawdzający stopień optymalizacji Twojej strony, monitoring pozycji i inne. Dostęp do nich jest darmowy

  Profesjonalne narzędzia analityczne

 • Nasi specjaliści pomogą Ci na każdym kroku uruchamiania kampanii

  Rzeczowa pomoc fachowców!

Na czym to polega i ile to kosztuje?

Pozycjonowanie stron www nie musi być drogie. Tak naprawdę budżet ustalasz sam. Możesz zacząć od niewielkich sum pozycjonując się na kilka wybranych fraz lub skorzystać z gotowych pakietów! W zależności od oczekiwań oraz stopnia zaawansowania można skorzystać z jednego z pięciu dostępnych trybów.

 • Tryb automatyczny

  Tryb automatyczny

  Wygodny tryb automatyczny jest przeznaczony dla wszystkich, jego główną zaletą jest wysoki stopień automatyzacji procesów pozycjonowania, innymi słowy wystarczy dodać serwis, wybrać słowa kluczowe i kliknąć "Uruchom", aby rozpocząć pozycjonowanie. Już od 14 zł miesięcznie możesz rozpocząć pozycjonowanie danej frazy – bez konieczności posiadania rozbudowanego doświadczenia!

 • Twój Budżet

  Twój Budżet

  W przypadku trybu "Twój Budżet" jesteś w stanie dokładnie ustawić, jakie kwoty chcesz przeznaczyć na pozycjonowanie – tym samym zabezpieczając się przed poniesieniem nadmiernych kosztów.

 • Półautomatyczny

  Tryb Półautomatyczny

  Tryb półautomatyczny jest przeznaczony dla osób poszukujących zautomatyzowanego systemu, który jednocześnie umożliwia np. samodzielne tworzenie filtrów grup linków.

 • Dla profesjonalistów

  Dla profesjonalistów

  Dla profesjonalistów, którzy potrzebują pełnej kontroli nad zarządzaniem linkami proponujemy tryb ręczny. Sam ustalasz w nim jak ma wyglądać strategia pozycjonowania stron www w Google.

 • Long-tail

  Pozycjonowanie long-tail

  Oprócz tego przygotowaliśmy tryb pozycjonowania long-tail – przeznaczony przede wszystkim dla sklepów internetowych. W tym wypadku można liczyć na jeszcze niższe ceny – już od 4 zł miesięcznie za daną frazę! Sprawdź pakiety i dokładną ofertę dla sklepów internetowych.


Co zyskasz pozycjonując z nami?

 • pełną kontrolę nad procesem pozycjonowania

 • oszczędzasz czas

 • nie przepłacasz, bo nie płacisz pośrednikom czy agencjom

 • darmowe narzędzia analityczne i bazę wiedzy

 • przejrzysty raport i kontrola wydatków

 • wygodny panel pozycjonera

Pomoc specjalistów SEO

W Seopilot możesz liczyć na pomoc specjalistów z zakresu SEO. Jeżeli podczas samodzielnego pozycjonowania zdarzy się sytuacja, w której będziesz potrzebować wsparcia – skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do rejestracji i samodzielnego przekonania się, że pozycjonowanie wcale nie musi być skomplikowane i drogie.