Opinie o SeoPilot

Michałwww.pozycjonowanie.pogrudka.com
Michał

Muszę przyznać, że efekty są, dla dodanych projektów przedstawiam poniżej. W większości wypadków wzrosty i wejście w top10, w wielu wypadkach na pozycji 9-10 się zatrzymuje, ale biorąc pod uwagę punkty wyjściowe, uważam to za dobry efekt.

(...)W tryb ręczny szybko wrzuciłem frazę która kosztowała mnie 12zł i osiągnęła top1, długo się tam utrzymywała, a nowe reklamy się nie wykupowały, jak spadłem, mogłem wkupić wybrane linki i czekać na skok. Półautomatyczny działa podobnie, tylko sam wybiera po skasowaniu linki (chyba, że odznaczymy opcję „Zamień na analogiczne”, to wówczas możemy kasować i nie zdobywać kolejnych).

Czytaj całą opinię:
Test SeoPilota, wnioski po dwumiesięcznym, praktycznym teście

Pozostałe artykuły o pozycjonowaniu za pomocą systemu Seopilot:
Giełda linków
Pozycjonowanie w SeoPilot - kolejny test
SeoPilot - oferta cenowa

Kamil Kulawiecwww.zarabianie24.net
Kamil Kulawiec

Należy wziąć pod uwagę stosunkowo niskie stawki na konkretne frazy, a dość przyzwoite efekty. Zakładając, że chcielibyśmy wypozycjonować naprawdę konkurencyjne frazy koszt zakupu linków przez system SeoPilot nie jest dość wysoki w porównaniu z efektami jakie można osiągnąć.
(…)To co mogę stwierdzić na dzień dzisiejszy to fakt, że na pewno jeszcze skorzystam z usług SeoPilot.pl.

Czytaj całą opinię:
Pozycjonowanie w SeoPilot - podsumowanie miesiąca
Zmiany w systemie SeoPilot

Michał Kortaswebroad.pl
Michał Kortas

Niedawno zostałem poinformowany o cenach linków w SeoPilot. Nie są one wygórowane, przynajmniej w stosunku do konkurencji.
(...)Strony są popularne i prowadzi do nich duża ilość linków zwrotnych. Spójrzmy do SeoPilot - cena za miesiąc wyświetlania linku to około 70-80zł. Za taką samą praktykę w konkurencyjnym systemie zapłacimy już 120-130zł. Spora różnica
(...)SeoPilot oferuje nam najkorzystniejszą ofertę wśród popularnych konkurentów.

Czytaj więcej o pozycjonowaniu w Seopilot:
Linki pozycjonerskie - ceny coraz niższe
Systemy pozycjonowania linków tekstowych - porównanie

Damian HarafWikiseo
Damian Haraf

«Jak widać (…) system dość dobrze sobie radzi z pozycjonowaniem – na pewno lepiej niż inne systemy wymiany linków, z których też miałem okazję niejednokrotnie korzystać.»

Czytaj całą opinię:

Dawid Baruchwww.baruch.pl
Dawid Baruch

(…) przyrost pozycji jest bezapelacyjny i znaczący. Nie pozostaje mi nic innego jak w pełni potwierdzić fakt, że system SeoPilot.pl działa i przynosi satysfakcjonujące efekty. Po miesięcznym teście nie mogę nic więcej napisać jak tylko kilka słów podziękowania za danie mi możliwości przetestowania systemu oraz za poprawienie wyników strony w rankingu Google. (…)
(...)Jeśli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wyboru systemu do pozycjonowania to gorąco polecam system SeoPilot.pl, dzięki któremu wasza strona znajdzie się dużo wyżej w rankingu Google już po pierwszym miesiącu pozycjonowania.

Czytaj całą opinię:
SeoPilot - podsumowanie testów

Pozostałe wpisy o pozycjonowaniu w Seopilot:
Pozycjonowanie stron - czy warto skorzystać z SeoPilot.pl?
SeoPilot czy konkurencja? Czyli gdzie lepiej kupić linki pozycjonujące

Marcin Basiagacashmaking
Marcin Basiaga

«Po przeprowadzonym teście muszę przyznać że program seopilot spisał się wspaniale. Oprócz wyników, cieszyło bardzo to że wszystko odbywało się z automatu, tzn. raz ustawisz i zapominasz a automat pracuje i kupuje dla Ciebie linki.»

Marcin Skowrońskipl.einvestors.eu
Marcin Skowroński

Żadne z tych fraz nie były wcześniej pozycjonowane i w ciągu tygodnia znalazły się wśród top50, by zaledwie dwa tygodnie później aż dwie z nich awansowały do 10 pierwszych wyników google. Myślę, że w związku z tym można uczciwie uznać skuteczność pozycjonowania w serwisie SeoPilot za bardzo wysoką.

Czytaj całą opinię:
SeoPilot - pozycjonowanie
SeoPilot - przedstawienie systemu

Hubert Grabowskiblog.grabowski.ostrowwlkp.pl
Hubert Grabowski

Obsługa panelu pozycjonera w serwisie SeoPilot, jest bardzo intuicyjna. (...) Przy budżecie maksymalnym 25 PLN/mc dla frazy "śmieszne teksty" moja strona zdobyła trzecią pozycję w przeciągu niecałych dwóch tygodni. Biorąc pod uwagę konkurencyjność tej frazy, potrzebny czas na zdobycie pozycji, cenę oraz poświęcany czas stwierdzam, że jest to bardzo dobry wynik.

Więcej o pozycjonowaniu w Seopilot:
SeoPilot – Nowoczesne metody pozycjonowania stron WWW
Praktyczne pozycjonowanie z SeoPilotem - 3
Praktyczne pozycjonowanie z SeoPilotem - 2
Praktyczne pozycjonowanie z SeoPilotem - 1
Jak zarabiać na blogu

Krystian Muranowe-technologie.blogspot.com
Krystian Mura

Wyniki pozycjonowania były bardzo zadowalajace. Wybrałem trzy słowa kluczowe, sposród tych zaproponowanych przez system. Z uwagi na to, iż jest to jeszcze w miarę nowa domena i nie miała jeszcze wielu linków, na słowa kluczowe strona nie pojawiała się w ogóle w wynikach. A już po dwóch tygodniach pozycjonowania, strona znalazła się na pierwszej i drugiej pozycji w google, co przerosło moje najśmielsze oczekiwania, bo konkurencja na te frazy jest duża.

Czytaj całą opinię:
Test systemu SeoPilot.pl
Seopilot - nowe możliwości

Sebastian Grońskizarabiam.pl
Sebastian Groński

Wykonałem test, postanowiłem pozycjonować tanie frazy(10-50zł/msc), które nigdy nie były linkowane, miesięczne wyszukania to ilość rzędu 20-40 tysięcy. (...) Efekt? Brak słów, uczciwie przyznam że seopilot to najlepszy sposób na szybkie pozycjonowanie z jakim kiedykolwiek się spotkałem, z czystym sumieniem polecam go każdemu pozycjonerowi. (…) Korzystałem z wielu systemów, jednak żaden nie spełnił moich oczekiwań. Rewolucyjna oferta Seopilot.pl? Jak najbardziej.

Czytaj całą opinię o rezultatach pozycjonowania w Seopilot:
Pozycjonowani w SeoPilot.pl - jakie efekty?
Seopilot - nowe narzędzia i możliwości

Karol Ciborskikolekads
Karol Ciborski

«Pozycje w wynikach wyszukiwarki się poprawiły, przy niektórych frazach zmiana miała miejsce nawet w znaczący sposób. (…)

Dodatkowo po paru dniach dodałem słowo "startups" i powiem szczerze, że jestem w szoku bo na początku dla wyników globalnych strona była bardzo nisko, a teraz jest na 3 miejscu. (…)

Przy koszcie około 250 zł została wykonana bardzo dobra robota.»

Wojciech Skierskiseo-testy
Wojciech Skierski

«Duży plus – dodawanie słów kluczowych. Fajnie podpowiada i są to w ok 80% trafione propozycje, dlatego rozszerzę monitorowane frazy o kilka słówek (...)
Pozycje zaczynają mnie zaskakiwać, gdyż frazy naprawdę wcale nie są pospolite. Zresztą turystyka na kilka miesięcy przed sezonem nie może być łatwa. (...)
Aż sam jestem zaskoczony wynikami. Poszło do góry aż nieprawdopodobnie.»

Właściciel serwisuinternetizarabianie.pl
Właściciel serwisu

Interfejs SeoPilot.pl jest zbudowany w sposób spójny, uporządkowany i co chyba najważniejsze użyteczny czyli o dobrym poziomie tak zwanego usability. (...) Jestem pozytywnie zaskoczony efektami. Działania pozycjonerskie rzeczywiście przyniosły dostrzegalny i szybki efekt. Średni ruch w serwisie, który był przedmiotem moich testów wzrósł znacząco (mocno znacząco).

Cała opinia:
Test systemu reklamowego SeoPilot.pl, pozycjonowanie i zarabianie w sieci

Paweł Macurseo-z.pl
Paweł Macur

Jeżeli chodzi o efekty, to moim zdaniem są jak najbardziej zadowalające. (…) Ilość linków jest zdecydowanie spora w stosunku do przeznaczonego budżetu. (…)Dla porównania w konkurencyjnym systemie za kwotę 20 złotych wykupilibyśmy przy dobrych wiatrach około 60 linków. (…)

Czytaj całą opinię:
Pozycjonowanie z SeoPilot.pl
Oferta cenowa w systemie SeoPilot.pl

Artur RogóżWebprojektant
Artur Rogóż
Założyciele SeoPilot po prostu odrobili zadanie domowe wujka Google i postawili na serwisy dobre jakościowo. Zbudowanie bazy specjalnie wyselekcjonowanych stron z wysokim PR spowodowało, że SeoPilot zaoferował potężną broń dla pozycjonerów. Wyobraź sobie jak ciężko dokonać wymiany linków ze stronami z wyższym PR, a SeoPilot właśnie tu pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Pozwala Tobie podkupić linki z wysokim PR i to o dziwo za relatywnie niską cenę w porównianiu do innych systemów. Ceny zaczynają się już od 16 zł za frazę.
(...)Jeśli nie tylko kasa Ci w głowie i myślisz o przyszłości swojego serwisu internetowego, to SeoPilot może pełnić fajną alternatywę dla systemów wywmiany linków. Zarobione złotówki jako Wydawca, możesz przeznaczyć na wykupienie pozycjonowania Twojej strony jako Pozycjoner.
Mateusz Szewczykbiznesomania.com.pl
Mateusz Szewczyk
Rejestrując się u nich w systemie, chciałem zostać wydawcą, jednak po jakimś czasie zdecydowałem postawić na dobrą pozycję bloga w wyszukiwarce Google. Pozycjonuję frazę „pomysł na biznes” dokładnie od 29.04.2015 r. Czyli równy miesiąc.
Dlaczego akurat ta fraza …? Odpowiedź jest prosta. Średnia liczba wyszukiwań w Google wynosi ok. 20 000 na miesiąc, także całkiem sporo. Oczywiście pomysły na biznes są głównym tematem bloga, więc ta fraza idealnie pasuje. Po wpisaniu w Google „pomysł na biznes”, Biznesomania widnieje aktualnie na 27 miejscu, czyli na trzeciej stronie. Oczywiście na początku nie byłem nawet w pierwszej setce wyników wyszukiwania, czyli tzw. Top100 (kilka dni przed zaczęciem pozycjonowania, zdarzyło się być na odległej stronie, gdzieś w Top100). (..) Na szczęście od niecałego tygodnia blog utrzymuje się stabilnie w okolicach 27 pozycji.
27 miejsce może żadną rewelacją nie jest, ale póki co mnie to satysfakcjonuje. Jednak system Seopilot cały czas pracuje nad umieszczeniem mojego bloga na pierwszej stronie w Google, tzw. Top10.

Czytaj całą opinię:
http://biznesomania.com.pl/wrazenia-po-miesiacu-z-seopilot/

Dominik Węclewskiblog.weclewski.eu
Dominik Węclewski
(...)z perspektywy czasu widzę że przygoda z SeoPilot pokazała jedną bardzo ciekawą rzecz, mianowicie że jest sposób pozycjonowania o który wyręczy nas w blisko 100%. Z moich obserwacji wynika że 30dni nie jest w żaden sposób miarodajne. Choć test nie był zbyt rozległy, to pokazał że SeoPilot jest skuteczny w pozycjonowaniu i warto rozważyć go przynajmniej jako jeden z elementów pozycjonowania, uważam że jest to jedno z najlepszych narzędzi do pozycjonowania pod względem ceny/jakości/czasu jaki wymaga.

Poznaj całą opinię:
Pozycjonowanie z SeoPilot – test skuteczności

Opinie naszych Wydawców

Przemysław Bednarzprzemekbednarz.pl
Przemysław Bednarz

Zarejestrowałem się na stronie dodałem jeden ze swoich blogów,(7 dni później) na moim koncie pojawiło się prawie 50zł, bez pracy, wychodzenia z domu (strona została wyceniona na 204zł/mies). (…) 4 strony, które wcześniej nie zarabiały prawie w cale, lub bardzo mało, teraz będą generować dochód blisko 900 zł każdego miesiąca - co w zupełności wystarcza na opłacenie i prowadzenie tych stron. (…) Dziś SeoPilot wydaje się być jedną z lepszych dróg dodatkowego dochodu na stronach internetowych. Życzę jak najlepszych wyników z system SeoPilot.pl.

Czytaj całą opinię:
Zarabianie na blogu - konkretny sposób, konkretne liczby
Skuteczność SEOpilota – moja ocena

Konrad KarpieszukMuzungu.pl
Konrad Karpieszuk

Mogę teraz uczciwie powiedzieć: to się opłaca. (…) Przez ostatni miesiąc wypłaciłem już 860zł i jedyne nad czym się zastanawiam to na jakiej jeszcze stronie zainstalować SeoPilot. (…) P.s. Właśnie pomyślałem, że system mam jednak pewną wadę – zdecydowanie mniej chce się pracować, gdy człowiek wie, że co miesiąc i tak dostanie kilkaset złotych za nic.

Czytaj całą opinię:
Jeśli jeszcze nie masz na swojej stronie SeoPilot, to założę się, że zaraz go zainstalujesz
Jak to się opłaca SeoPilotowi? Ano właśnie tak

Dawid Baruchbaruch.pl
Dawid Baruch

Konkurencja oferuje dość niskie zarobki, uzależnione są od tego jaki PR ma dana strona i jego podstrony a dodatkowo, nawet jeśli mamy PR4 strony i link na 30 dni na stronie głównej kosztuje 50zł to musi się najpierw znaleźć klient, który tyle zapłaci za link… i tak musimy zazwyczaj się "bujać" z linkami za kilkanaście/kilkadziesiąt groszy za miesiąc emisji.(...) Jak za to wygląda SeoPilot? Tutaj sprawa jest zupełnie inna, owszem tutaj też na wysokość zarobków ma wpływ PR domeny oraz tzw. SiteRank. A co z zarobkami? Tutaj wygląda to tak, że system prognozuje, że na tej stronie można zarobić przykładowo 400zł miesięcznie i jak do tej pory ich prognozy są prawdziwe. Tyle ile piszą, że zarobię na stronie tyle też zarabiam.(...) Podsumowując mój wpis uważam, że lepszy jest SeoPilot ze względu na zarobki jakie oferuje.

Czytaj całą opinię:
Seopilot na tle konkurencji - subiektywne porównanie programów

Mieszko Domagałamiecho.pl
Mieszko Domagała

Muszę powiedzieć, że pozytywnie jestem zaskoczony tym, jak szybko można zarobić niegłupią kasę dzięki SeoPilot.pl.(...) SeoPilot.pl jest systemem wiarygodnym, wypłacalnym, nie oszukuje swoich użytkowników i myślę, że dba o obydwie strony klientów swojego projektu.

Mateusz Ochmanmateuszochman.com
Mateusz Ochman

Dlatego z czystym sumieniem polecam każdemu SeoPilot. Powyższe 50zł zarobiłem w 7 dni! Strony i blogi popularniejsze niż mój mogą zarobić tyle spokojnie w jeden dzień. W ten sposób blog zaczął na siebie zarabiać.(...) Reasumując: po rejestracji otrzymujesz od SeoPilota gwarantowane wynagrodzenie za samą możliwość wyświetlania reklam na swoim blogu.

Marcin Franckiewiczwww.nibyblog.pl
Marcin Franckiewicz

Od niedawna w Polsce dostępny jest nowy system sprzedaży linków i pozycjonowania stronSeoPilot.pl. Serwis ten wydaje się idealny dla wszystich osób które chciałyby zarabiać na swoich stronach internetowych. Nie ma banerów ani animacji, w sprzedawanej powierzchni reklamowej umieszczane są linki tekstowe a sam SeoPilot.pl gwarantuje stały miesięczny dochód. Brzmi świetnie prawda?(...) To co wyróżnia SeoPilot.pl od innych systemów sprzedaży linków to fakt, iż dostajemy gwarantowane wynagrodzenie za sam fakt umieszczenia widgetu na stronie. Nie trzeba martwić się o to czy sprzedany zostanie tylko jeden link, czy cały czas będą zajęte wszystkie trzy miejsca w widgecie i zarobimy tyle na ile wcześniej dana strona została wyceniona.

Czytaj całą opinię:
Zarabiaj na swojej stronie dzięki SeoPilot.pl
Ile można zarobić w Seopilot?

Właściciel serwisuZarabianienastronach
Właściciel serwisu

«Fajną sprawą jest to, że płacą nawet jak nie mają dla Ciebie żadnych linków. W połączeniu z bardzo dobrymi wycenami daję to niezłe rezultaty finansowe. Próg wypłacalności jest równy 50zł, więc w moim przypadku wystarczyły dwa dni aby wypłacić pieniądze. Dla weryfikacji wypłacalności tak też zrobiłem- wypłaciłem pieniądze. Co ciekawsze dostałem je na następny dzień- super, oby tak dalej :-). (…)

PS. Właśnie- a propo pkt 7 - jeśli nie jesteście pozycjonerami, a dostaniecie kasę za zgłoszenie serwisów - nic nie szkodzi! Po 3 miesiącach istnienia serwisu w seopilocie można kasę z bonusu najzwyczajniej w świecie wypłacić :-)

Edit1. Wczoraj zleciłem kolejną, tym razem większą, wypłatę- przyszło dzisiaj, więc potwierdzam działanie :)

Zarejestrujcie się w seopilot (…) i zarabiajcie realne, duże pieniądze już od jutra:»

Paweł Macurwww.seo-z.pl
Paweł Macur

SeoPilot.pl – zalety:
  • Wypłaty realizowane są na konto bankowe Wydawcy w przeciągu 24 godzin(...).
  • Weryfikacja strony trwa do 24 godzin. (…)
  • Wyświetlanie "reklamy" nie spowalniają naszej strony. (…)
  • Można instalować kody innych programów np. konkurencja na to nie zezwala. (…)
  • Szybki support (mail, telefon i Gadu Gadu – co uważam za ogromną zaletę).
  • System nie pobiera żadnej prowizji.

(…) Wszystko wyjdzie w praniu, ale system zapowiada się naprawdę ciekawie.

Czytaj całą opinię
Zarabianie w internecie

Paweł JachowiczLordpress
Paweł Jachowicz

«Korzystając z innych serwisów oferujących sprzedaż i kupno linków, przez kilka miesięcy musiałem zbierać to, co teraz dostaję na miesiąc. (...)
Sam z chęcią powiedziałbym – jestem zachwycony wyceną i zyskami. Czuje teraz, że dostałem wiatr w żagle i jeszcze większy zapał do działania tzn., pisania. (...)
spodziewam się rychłego końca konkurencyjnych systemów reklamowych takich jak prolink czy adtaily.»

Łukasz KowalewskiBusiness-Portal
Łukasz Kowalewski

«Dzisiaj rano otrzymałem informacje od administratora SeoPilot że strona została zaakceptowana a przyznana mi stawka to 164 zł. Pomyślałem WOW ! To trzy razy więcej niż obecnie mam za tą stronę w Prolinku. (...)

Co najważniejsze to to że nawet jak nie wyświetlają się na twojej stronie żadne reklamy to nadal zarabiasz. Niezależnie od tego czy w danym momencie masz na swojej stronie wykupione reklamy czy też nie to na twoje konto wpływają wciąż wpłaty.

Kolejna zaletą jest niski próg wypłat bo zaledwie 50 zł.»

ArturBlogowaniePL
Artur

«Polecenie wypłaty złożyłem 22.02.2012 o godzinie 23:50, a pieniądze na koncie miałem 23.02.2012 o godzinie 16:00. Można? Można. Tutaj nic więcej już chyba nie muszę dodawać. (...)

Jeżeli chodzi o kwoty, na jakie wyceniono mi strony, to powiem tylko, że jestem bardzo zadowolony. W konkurencyjnym systemie musiałbym na taką kwotę czekać dobrych kilka miesięcy i jeżeli kwota będzie stała to jestem na TAK. (...)

Podsumowując, seopilot jak na razie przebija konkurencję w każdym aspekcie (z punktu widzenia wydawcy).»

Wydawca10ojrodziennie.blogspot
Wydawca

«Dzisiaj mam przyjemność przedstawienie Wam wspaniałego programu - Seopilot.
Jest to serwis umożliwiający sprzedaż linków a bardziej ogłoszeń na naszej stronie, blogu, etc. (...)

Każda strona na początku jest wyceniana i sprawdzana. Mamy comiesięczną prognozę, dla przykładu jedna z moich stron zarabiała w konkurencji kwotę 30 zł, w seopilot zarabiam niecałe 100 zł. Więc widać różnicę. Widziałem, przypadki gdzie z podobnych zarobków w konkurencji, wskakiwali w seopilot na dochody rzędu 500 zł … .»

Wydawcawww.webchannel.pl
Wydawca

(...) Jedną z opcji zarabiania było skorzystanie z konkurencyjnego systemu. Do tej pory byłem nawet zadowolony z zarobków w tym systemie, jednak przeglądając dziś Internet natrafiłem na kilka opinii sugerujących, że wydawcy na seopilocie mogą zarobić więcej.

Czytaj całą opinię:
SeoPilot, czyli szukanie alternatywy

Mateusz Szewczykbiznesomania.com.pl
Mateusz Szewczyk

Jak część z was zapewne wie, nie od zawsze zarabiałem u nich tak jak chciałem, czyli w trybie wykupu (ustalona miesięczna stawka). Wcześniej sprzedawałem kilka linków na giełdzie za dosłownie grosze. Jednak dokładnie 25 dni temu dostałem od nich wiadomość, że mój serwis zostanie przeniesiony do trybu wykupu. Oczywiście ucieszyłem się z tego powodu i z cierpliwością czekałem na ustalenie stawki.
Czytaj całą opinię:
Moje zarobki w Seopilot

Bartosz BiałasDoszkalaj.pl
Bartosz Białas

Seopilot jest pierwszą platformą umożliwiającą osiąganie realnych, z góry określonych zysków. Od konkurencji, w której zarabia się zazwyczaj na konwersji, rejestracji użytkowników i sprzedaży produktów, Seopilot proponuje z góry określoną stawkę co w jasny i przejrzysty sposób bilansuje budżet. Użytkownik ma dwie opcje sprzedaży linków (wykup oraz giełdę) co spełnia moje oczekiwania. Sama platforma jest zbudowana w bardzo intuicyjny sposób. Stawki za wykup całego serwisu określone są zazwyczaj nie później niż 24h od momentu zgłoszenia do wykupu. Na duży plus zasługuje również pomoc techniczna, która na zadane pytania w krótkim czasie udziela rzeczowych odpowiedzi często także podsuwając pomocne rady.
Dominik Węclewskiblog.weclewski.eu
Dominik Węclewski

SeoPilot.pl to portal dla osób które chcą zarobić i które chcą pozycjonować swoje strony.
(...) Na jednej stronie mogą znaleźć się maksymalnie 3 reklamy, więc zakładając że sprzedamy jedno miejsce na stronie głównej za 3,2zł, w skali miesiąca oczywiście, zarobimy więcej niż jeśli by naszą stronę odwiedziło 1000osób i mieli byśmy AdSense. Później stawki bardzo szybko rosną i wynoszą nawet po kilkadziesiąt złotych za jedno miejsce na podstronie. Mimo że więcej zarobimy, to nie mamy pewności że ktoś wykupi wszystkie miejsca na naszej stronie, dla pewnego zysku proponuję sprzedać całą powierzchnię reklamową więc po 3 reklamy na stronie.
Prowadzę małego bloga typu precel na którym mam mało artykułów, jednak dość dobrej jakości i ruch ok 500-700osób dziennie. (...) Według mnie, zważywszy na specyfikę strony i jej niewielki rozgłos jest to bardzo dobra stawka, a co najważniejsze pokrywa koszty hostingu i domeny i całkiem sporo jeszcze zostanie. Dodatkowo z SeoPilot mogą korzystać osoby nie prowadzące działalności - stosowana jest wtedy umowa, jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą, wtedy rozliczenia następują na podstawie Faktur VATowskich. Minimalna kwota do wypłaty to 50zł :).
Jak sami widzicie SeoPilot.pl to świetny sposób na zarobienie na blogu (...)
Czytaj całą opinię:
SeoPilot.pl – sposób na zarabianie na stronie