Zadaj pytanie on-line Jak zarabiać na stronie internetowej? Wypróbuj Seopilot

Zarabiaj na stronie internetowej

SeoPilot — stabilny dochód z Twojego serwisu

Posiadasz serwis www i chcesz zarabiać? Właścicielom serwisów internetowych System SeoPilot oferuje znakomitą możliwość zarobku na sprzedaży ogłoszeń reklamowych! Wcale nie musisz posiadać specjalnych umiejętności, ani orientować się w niuansach marketingu internetowego. Jedyne, co powinieneś zrobić, to dodać swój serwis do naszego Systemu i wypłacać zyski - całą resztę wykona za Ciebie SeoPilot.

Wśród konkurencji wyróżnia nas unikalna oferta, dotyczącą kupna miejsc reklamowych w serwisach Wydawców. Zapoznaj się z 4 głównymi powodami, które sprawiają, że nasz System nie ma sobie równych.

Dlaczego warto dodać serwis do SeoPilot?

Dwa modele monetyzacji strony internetowej

Oferujemy dwa sposoby wykupu miejsca reklamowego na stronach Twojego serwisu: gwarantowany wykup ze stałą miesięczną stawką oraz giełdę, w której dochód zależy bezpośrednio od ilości sprzedanych linków. 

Gwarantowany wykup całej powierzchni reklamowej to stały dochód, niezależnie od ilości rozmieszczonych reklam. W tym modelu wykupu zarabiasz na wszystkich stronach swojego serwisu, dzięki czemu otrzymujesz maksymalny zarobek ze swojej strony internetowej. Tryb ze stałą miesięczną stawką rekomendujemy szczególnie tym Wydawcom, którzy chcą otrzymywać regularny dochód ze swojego serwisu, niezależnie od ilości sprzedanych reklam.

Giełda linków umożliwia indywidualne zarządzenie sprzedażą reklam, w tym samodzielne ustalanie cen linków i określanie, jakie strony wystawiane są na sprzedaż, a także wiele innych funkcji. 
Ten sposób monetyzacji strony szczególnie polecamy Wydawcom, którzy chcą sami decydować ile linków, na jakich stronach oraz za jaką stawkę chcą zaoferować reklamodawcom.

Maksymalnie uproszczony schemat pracy i oszczędność czasu

Wcześniej Wydawca zmuszony był prawie codziennie odrywać się od swoich spraw, aby zająć się współpracą z Reklamodawcami umieszczającymi ogłoszenia reklamowe na jego serwisie. SeoPilot oferuje rewolucyjny pod względem prostoty schemat pracy, składający się z trzech nieskomplikowanych kroków:

W Twoim serwisie instalowany jest kod boksu reklamowego.  

Wybierasz dogodny dla siebie model monetyzacji, potwierdzasz chęć współpracy i serwis zaczyna dla Ciebie zarabiać.  

Wszystko, co pozostaje Ci do zrobienia, to dokonanie wypłaty zarobionych środków na swój rachunek bankowy.  

Ogłoszenia reklamowe idealnie współgrające z projektem Twojego serwisu

Zwracamy szczególną uwagę na wygląd i użyteczność serwisów naszych Partnerów, dlatego wszystkie boksy ogłoszeń reklamowych umieszczone w serwisie mogą być indywidualnie dopasowywane do jego wyglądu.

Przejrzystość rozliczeń i prosty sposób wypłaty środków

Zarobione przez Ciebie środki naliczane są codziennie w wysokości 1/30 zaoferowanej miesięcznej Stawki lub miesięcznej wartości rozmieszczonych linków. W Systemie nie ma żadnych ukrytych opłat, a wszystkie naliczenia są prowadzone w złotówkach. Wypłata pieniędzy następuje szybko i bez zbędnych formalności. W celu jej dokonania wystarczy wysłać do nas wniosek, podając kwotę i już w ciągu 24 godzin wyślemy pieniądze na Twoje konto bankowe.

Szczegółowa instrukcja pracy z Systemem