Zadaj pytanie on-line Checklista SEO - sprawdź optymalizację strony
Home Checklista SEO

Checklista SEO - przeprowadź samodzielny audyt SEO

Dowiedz się jak używać Checklisty

Odpowiednie zoptymalizowanie strony internetowej ma ogromny wpływ na jej widoczność w wyszukiwarkach. Chcesz by pozycjonowane przez Ciebie frazy kluczowe znalazły się w TOP10 Google? Audyt SEO, przeprowadzony samodzielnie dzięki naszej checklisty SEO na pewno Ci w tym pomoże!

Skoro już zdajesz sobie sprawę, jak bardzo ważna jest optymalizacja – jak oceniłbyś stan swojej strony internetowej? Oferowana przez nas checklista SEO ułatwi Ci analizę kondycji witryny oraz pokaże, jakie kroki należy podjąć, aby strona była dobrze postrzegana – zarówno przez wyszukiwarki, jak i internautów. Dzięki niej przeprowadzisz samodzielnie audyt seo.

Checklista SEO - co to jest?

Checklista SEO została skonstruowana w ten sposób, aby w jak największym stopniu ułatwić zoptymalizowanie Twojej strony i niczego nie pominąć. Każdy specjalista seo wie, że optymalizacja strony to zbiór wielu czynników i czynności, które należy wykonać... Bardzo łatwo coś pominąć, a ominięcie nawet jeden ważnej czynności może nas drogo kosztować. Skorzystaj z naszej listy najważniejszych punktów optymalizacji strony i przeprowadź samodzielnie audyt seo, aby przekonać się na ile dana strona www jest przygotowana do pozycjonowania i mieć pewność, że o niczym nie zapomniałeś!

Masz uwagi?

Daj nam znać. Będziemy wdzięczni za każde sugestie dotyczące działania checklisty. Będziemy stale pracować nad jej ulepszeniem!

Napisz do nas

Czym jest optymalizacja strony?

Jak wygląda profesjonalny Audyt SEO? Przeczytaj w naszym SeoKurierze. Wszystko co powinieneś wiedzieć o pozycjonowaniu i optymalizacji znajdziesz w bazie wiedzy Seopilot >>

Pozycjonowanie stron i profesjonalny link building.

Zapoznaj się z ofertą dla pozycjonera. Pozycjonowanie sklepów, różne algorytmy i strategie pozycjonowania. Bez pośredników i komisji. Darmowy monitoring pozycji i raporty. Zaoszczędź czas i pieniądze. Sprawdź ofertę dla pozycjonera

Rozpocznij pozycjonowanie

Jak działa SEO checklista SeoPilota?

Składa się ona z 6 zakładek, które dotyczą różnych ważnych zagadnień. Punkty w każdej zakładce możesz zaznaczać i odznaczać. Jeżeli Twoja strona spełnia kryterium danego punktu - zaznacz to. Zebraliśmy według nas wszystkie najważniejsze aspekty optymalizacji, jeżeli jednak chcesz dodać własne punkty, bo według Ciebie coś zostało pominięte, masz taką możliwość. Dodaj punkty do określonego działu i odhaczaj ich wykonanie. Jeżeli przy jakimś punkcie chcesz dodać własne notatki - masz możliwość dodawania własnych komentarzy! Następnie listę możesz zapisać i powrócić do niej po jakimś czasie, aby dalej kontynuować odhaczanie wykonanych działań. Możesz ją zapisać w formacie.pdf, wygenerować link, dzięki czemu checklistę możesz przesłać do znajomego - niech również zadba o optymalizację strony :) Prześlij ją klientowi, szefowi bądź wydrukuj. Do checklisty możesz wracać wtedy, kiedy tylko chcesz równocześnie tworząc nowe dla kolejnych projektów. Wystarczy kliknąć na zapisany link z daną checklistą SEO, aby powrócić do zapisanego rezultatu. Nowe listy możesz tworzyć klikając na przycisk "Dodaj nową Checklistę SEO".