Reklama online nie musi być trudna

Masz bloga, którego chcesz promować w sieci? Otworzyłaś sklep internetowy bądź firmę z usługami, ale nie wiesz jak trafić do odbiorców? SeoPilot zrobi to za Ciebie! Nie musisz dysponować dużym budżetem, aby zacząć zarabiać na swoim blogu bądź stronie!
Pomożemy Ci zwiększyć ruch na stronie i trafić do większej grupy odbiorców.

Zarejestruj się

Czym jest SeoPilot?

SeoPilot to system, który zadba za Ciebie o odpowiednią reklamę w Internecie. Nie musisz znać się na pozycjonowaniu stron, Adwordsach czy Content Marketingu aby zareklamować swoją stronę.

Czy wiesz, że w Polsce z Internetu korzysta 19,5 miliona osób, z czego aż 97% kupiło coś przez internet. Dotrzeć do nich możesz trafiając na pierwszą stronę wyników wyszukiwania Google. My Ci w tym pomożemy

Reklama online jest obecnie jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się zjawisk w Internecie. I my możemy Ci w tym pomóc!

Jak SeoPilot pomoże Ci w promocji bloga/strony internetowej?

Nie musisz być specem od marketingu, aby umiejętnie zareklamować swojego bloga lub sklep internetowy. SeoPilot to system, który powstał z myślą o małych i średnich firmach, które nie dysponują dużym budżetem, aby współpracować z agencjami bądź zatrudniać sztab specjalistów. Dzięki automatyzacji procesów reklamowych, wystarczy że w kilku krokach uruchomisz kampanię i poświęcisz 15 min dziennie na sprawdzanie ich wyników.

Oprócz tego SeoPilot to dostęp do wielu narzędzi analitycznych, które pomogą Ci

Monitorować Twoje pozycje w Google

Sprawdzić na ile strona jest przygotowana do reklamowania w sieci (aspekty techniczne, treść)

Analizować słowa kluczowe i teksty reklamowe konkurentów

Oferujemy Ci:

Rozpocznij kampanie

Ile to kosztuje?
SeoPilot oferuje 5 modułów dla właścicieli stron internetowych. Wybierz ten odpowieni dla Ciebie:
Nie masz czasu ani doświadczenia w pozycjonowaniu stron. System zrobi to za Ciebie, Ty sprawdzasz rezultaty! Już od 14zł miesięcznie! Ty ustalasz budżet miesięczny, który chcesz przeznaczyć na promocję w sieci, a resztę zrobi system. budżet zależy od określonych przez Ciebie celów. Skontaktuj się z nami, aby poznać szacunkowe koszty Napiszemy teksty na stronę i/lub artykuły reklamowe już od 60 PLN za tekst. dla właścicielek sklepów internetowych.Tylko 4 zł za pozycjonowaną frazę. Przykładowa cena miesięczna - 300 zł
Zarejestruj się