Zadaj pytanie on-line Czarna lista została wprowadzona!

Nowości

Czarna lista została wprowadzona!
19 marca 2012
Drodzy Użytkownicy!

Mamy przyjemność poinformować, że dostępna jest już Czarna lista - funkcja filtrowania niechcianej reklamy w waszych serwisach.

W związku z licznymi prośbami specjalnie dla naszych Wydawców wdrożyliśmy narzędzie pozwalające na filtrowanie reklamy według wybranych tematyk oraz dające możliwość eliminacji wyświetlania niechcianej reklamy w Waszych serwisach dodanych do Systemu SeoPilot.pl.

Aby zablokować wyświetlanie reklamy określonej tematyki, należy wejść do zakładki “Dla Wydawcy” i kliknąć na ikonkę przekreślonego koła “Czarna lista” znajdującą się naprzeciw każdego z dodanych serwisów. Pojawi się okienko z tematykami reklam. W danym okienku należy zaznaczyć te tematyki reklam, które chcesz wykluczyć, aby w przyszłości nie wyświetlały się na stronach Twojego serwisu.

Szczegółowe informacje dotyczące tego, jak działa Czarna lista, tj. filtr linków tekstowych znajdziesz także w zakładce “Instrukcja”.

Mamy nadzieję, że funkcja Czarnej listy, tj. filtrowania niechcianej reklamy w waszych serwisach sprawi, że korzystanie z Systemu SeoPilot.pl będzie jeszcze bardziej przyjazne i wygodne.

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!

pokaż wszystkie